OT SmartSolutions - шаблон joomla Mp3

Şampiyon Center: 444 1 243 - Email: sampiyon@sampiyon.com.tr

YÖNETİCİ GELİŞTİRME PROGRAMLARI

Şampiyon Grup Topluluğu’nda 2000 yılından itibaren mevcut yöneticilerin ve yöneticilik potansiyeline sahip olan çalışanların kariyer gelişimini takip etmeye, şirketlerin ve topluluğun gelecek planları doğrultusunda yöneticiler yetiştirmeye yönelik yönetici geliştirme programları yürütülmektedir.

• Lider Geliştirme Programları

Şampiyon Grup Topluluğu’nda Tepe Yönetim Yeteneğinin yönetilmesi, Şampiyon Grup Stratejik Liderlik Modeli çerçevesinde Şampiyon Grup Topluluğu’nun tepe yönetimine “doğru” profildeki kişilerin hazırlanması ve atanmasını amaçlayan liderlik değerlendirme ve geribildirim süreçleri ile gerçekleştirilmektedir.

Şampiyon Grup Topluluğu’nun gelecekte de başarısını sürdürebilmesinde en kritik konulardan biri olan şirketlerimizin üst düzey yönetim rollerinin en doğru kişilerle yedeklenmesi ve bu kişilerin hızlandırılmış gelişim programları ile proaktif bir şekilde gelişimlerinin desteklenmesi amacıyla lider adaylarının gelişimi “bireysel gelişim planları” ile takip edilmektedir.

Bu süreçler, şirketlerin ihtiyaç duydukları üst düzey yöneticileri proaktif olarak yetiştirmek ve topluluk içerisinde üst düzey pozisyonlara yükselebilecek, uzun vadede topluluk içerisinde farklı roller üstlenebilecek potansiyeli olan çalışanları tespit ederek gelişimlerini sistemli bir şekilde planlamak, takip etmek ve hızlandırmak hedefinden yola çıkarak yapılandırılmıştır.

Programlarda, lider adaylarına, gerekli deneyimi, bilgi-beceriyi edindirmeyi; başarı engelleri konusunda farkındalık kazandırmayı; Şampiyon Grup Stratejik Liderlik Modeli’ni uygulamaya geçirmeye yönelik yetkinliklerini geliştirmeyi hedefleyen gelişim yöntemleri kullanılmaktadır.

• Grup Programı

2006 yılında uygulamaya alınan Genç Şampiyon Grup Programı (GSP), yüksek potansiyelli genç çalışanları belirleyerek kariyer gelişimlerini takip etmek ve yönlendirmek amacıyla Şampiyon Grup Holding Insan Kaynakları tarafından yürütülen bir programdır. 
Program Özellikleri

  • Genç Şampiyon Grup Programı, Şampiyon Grup Topluluğu’nun yeni vizyonu ve stratejileri doğrultusunda topluluğu hedeflerine ulaştıracak yöneticiler yetiştirmeyi amaçlayan bir gelişim programıdır.
  • Programın gelişim sürecinde, katılımcıların kendilerini tanıma ve potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaya, mevcut iş performanslarını yüksek tutmaya ve onları gelecekte yüklenecekleri sorumluluklara hazırlamaya yönelik gelişim faaliyetleri yeralmaktadır.

Yetkinliklere dayalı bir seçim ve gelişim sisteminin uygulandığı Genç Şampiyon Grup Programı'nda katılımcıların gelişim süreci Holding İnsan Kaynakları, Şirket Genel Müdürleri ve Şirket İnsan Kaynaklarının ortak çalışmaları ile yönlendirilir.

Haberdar Olun

Şampiyon Grup ile ilgili her türlü gelişmeyi anlık öğrenmek için mail listemize katılın.

 

Biz Kimiz?

Kaliteli işçilik, gününde teslim, yüksek teknoloji, geniş ekip ve ekipman olanağıyla siz değerli müşterilerimizle birlikte ilerleyeceğimizi umarız. Birlikte Çalışabilmek Temennisiyle

Şampiyon Plaza Center

7/24 Saat istediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz..

  İnönü Cad. No42 A MALATYA
  444 1 243
  sampiyon@sampiyon.com.tr

Bizden Haberdar Olun

Şampiyon grup ile ilgili her türlü gelişmeyi anlık öğrenmek için mail listemize katılın.