OT SmartSolutions - шаблон joomla Mp3

Şampiyon Center: 444 1 243 - Email: sampiyon@sampiyon.com.tr

ŞAMPİYON YAPI İNŞAAT

2013 yılından bu yana Geleceği İnşa Ediyoruz. ŞAMPİYON YAPI Yapı olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz. “Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “doğru alanda projeler” üretmek için çalışıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz. Sektörün en prestijli projelerini hayata geçirmek yanında mimarî özgünlük yönünden de ilkleri yine ŞAMPİYON YAPI Yapı gerçekleştirmiştir. Şehrin siluetini değiştiren ve bölge için sembol sayılan eser niteliğindeki projeler, ŞAMPİYON YAPI ’yı aynı zamanda sektörde lider duruma getirmiştir. 

ALVİNA KONUTLARI 

Evime istediğim her yerden kolayca ulaşabilmek benim için bir lüks olmamalı. Neyse ki Alivina'da yaşıyorum. Çünkü Alvina; Malatyanın en iyi konumlarından biri olan Fahrikayhan bulvarında yer almaktadır. Şehrin Merkezinde olduğundan her yere yakındır.

ARDIÇTEPE YAŞAM MERKEZİ 

Bostanbaşının en güzide yerinde havadar ve şehir manzaralı yaşam merkezleri sizleri bekliyor..

Web Adresi: www.ardictepe.com

KALİTE VE ÇEVRE 

Değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak,Ürün kalitesinin rekabet, verimlilik ve karlılık gözetilerek sağlanmasını benimseyerek,Projeler gerçekleştirilirken, doğal kaynakları korumak, atık miktarlarını en aza indirmek, toprak, hava, su kirlenmesini önlemek ve geri kazanımı arttırmak için gerekli tedbirleri almaya çalışarak, Yürürlükte bulunan ulusal ve uluslararası kanun, tüzük, yönetmelik, düzenleme ve üyesi olduğu kuruluşların şartlarına eksiksiz uyarak, İş Güvenliği ve Çevre alanındaki teknolojik gelişmeleri takip ederek, tüm faaliyetlerinde en güvenli ve çevre ile en uyumlu teknolojiyi kullanmaya çalışarak, Sürekli gelişim sağlayarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Daha Detalı bilgi için Şampiyon Yapı Web adresimizi ziyaret ediniz..

Web Adresimiz: www.sampiyonyapiinsaat.com

 

 

ALVİNA KONUTLARI RESİMLERİ

Biz Kimiz?

Kaliteli işçilik, gününde teslim, yüksek teknoloji, geniş ekip ve ekipman olanağıyla siz değerli müşterilerimizle birlikte ilerleyeceğimizi umarız. Birlikte Çalışabilmek Temennisiyle

Şampiyon Plaza Center

7/24 Saat istediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz..

  İnönü Cad. No42 A MALATYA
  444 1 243
  sampiyon@sampiyon.com.tr

Bizden Haberdar Olun

Şampiyon grup ile ilgili her türlü gelişmeyi anlık öğrenmek için mail listemize katılın.