OT SmartSolutions - шаблон joomla Mp3

Şampiyon Center: 444 1 243 - Email: sampiyon@sampiyon.com.tr

2006 yılından bu yana tam 10 yıldır sektörde hizmet veren YKM Mağazamız Malatya Park AVM de siz vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiye’nin ilk çok katlı mağazası YKM, bugün 3 bin çalışanı, 1.000’in üzerinde iş ortağı, yaklaşık 300 bin ürün çeşidi ve yıllık 46 milyon ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin en büyük çok katlı mağazalar zinciri.

Kuruluşunun 64′üncü yılını kutlayan YKM, Türkiye’de pek çok sosyal, kültürel, ekonomik değişime tanıklık etti ve perakende sektörünün günümüzdeki gelişmesine katkıda bulunan pek çok ilke imza attı. İlk taksit sistemi, ilk mağaza kartı, ilk SAP uygulaması, ilk chip’li kredi kartı, ilk online mağaza bunlardan bazıları…

Kendini sürekli yenileyerek gençlerle yakın ilişki kuran YKM, %56′sını 35 yaş altı kişilerin oluşturduğu bir müşteri kitlesine sahip oldu. Bu veriden hareket ederek geliştirilen ve üniversite öğrencilerini hedefleyen YKM Kampüs Kart, 200 bine ulaştı. Yine aynı veriden hareketle oluşturulan gençlere yönelik mağazacılık konsepti Y Generation katları ile büyük başarı kazandı. Ayrıca YKM’nin 60’ıncı yılında Türkiye’nin geleceği olan gençleri daha sorumlu bir vatandaş olmaya özendiren toplumsal yatırım programı “Fırsatın Varken” hayata geçirildi.

YKM’de kadın erkek ve çocuk giyiminden kozmetik ve kişisel bakım ürünlerine, iletişim ve teknoloji ürünlerinden, elektrikli ev aletleri ve ev dekorasyonuna kadar bir ailenin ihtiyaç duyduğu tüm ürünler tüketicinin beğenisine sunuluyor. YKM uluslararası Department Store (Katlı Mağazacılık) organizasyonu olan IADS’ın (International Association of Department Stores) Türkiye’yi temsil eden tek üyesidir.

YKM, şimdiye kadar sektöre öncülük etti, bundan sonraki faaliyetleriyle de ufuk açmayı, koşulsuz müşteri memnuniyetini, alışverişi keyfe dönüştürmeyi, sadece Türkiye’nin değil, çevre ülkelerin de bir numaralı çok katlı mağazacılık markası olmayı hedefliyor.

YKM’nin İlkleri
• Türkiye’nin ilk çok katlı mağazaları
• İlk kumaş ve konfeksiyon kategorileri
• İlk bayilik sistemi
• Mağazacılıkta ilk taksitli ve vade farksız alışveriş olanağı
• İlk mağaza kartı
• Mağazacılıkta ilk promosyonlu satış
• Gıdada ilk taksit olanağı
• Mağazacılıktaki ilk çipli ve sadakat programı içeren kredi kartı : Bonus Card
• İlk mağazacılık yazılımı
• Türkiye’de ilk ve dünyada ilk 10 uygulamadan biri olan SAP Programı (Perakende Uygulamasında)
• Türkiye’de perakende sektöründe ilk internet mağazacılığı
• Türkiye’nin en geniş çok katlı mağaza ağı

 

 

Biz Kimiz?

Kaliteli işçilik, gününde teslim, yüksek teknoloji, geniş ekip ve ekipman olanağıyla siz değerli müşterilerimizle birlikte ilerleyeceğimizi umarız. Birlikte Çalışabilmek Temennisiyle

Şampiyon Plaza Center

7/24 Saat istediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz..

  İnönü Cad. No42 A MALATYA
  444 1 243
  sampiyon@sampiyon.com.tr

Bizden Haberdar Olun

Şampiyon grup ile ilgili her türlü gelişmeyi anlık öğrenmek için mail listemize katılın.